top of page

Hizmetlerimiz

Containers-949509.jpg

PROJE TAŞIMACILIĞI

Luna Global Lojistik AŞ, uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda uzmanlık kazanmıştır. Mühendislik gerektiren ve coğrafi konumu dolayısıyla ulaşılması en güç bölgelere proje taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Luna Global Lojistik AŞ, Proje Taşımacılığının bütününü oluşturan; yük mühendisliği, yol etüt hizmeti, vinç hizmeti ve yük sabitleme(lashing) hizmeti de vermektedir. Kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu ve hava yolu konusunda uzman ekibi ve 25 seneyi geçen tecrübesi sayesinde endüstriyel yükler için en uygun taşıma modelini seçerek siz değerli müşterilerine kendi Proje Ekibiniz gibi yardımcı olmaktadır.

Yüksek sorumluluk anlayışıyla çalışan ekibimiz hem yüklerinizin, hem de nakliye sürecinde yolumuzun kesiştiği her canlının güvenliğine ve varlık sebebine değer vererek hareket eder. Tüm tedbirleri alarak projeyi planlar ve uluslararası standartlara uygun, özenli ve dikkatli bir yaklaşımla süreç yönetimini gerçekleştirerek sorunsuz biçimde ürünlerinizi teslim noktasına kadar ulaştırır.

Hareket eden tır
Yük Mühendislik Hizmetleri

Yük mühendisleri, taşınması gereken endüstriyel yüklerin özelliklerini inceleyerek, yükü en güvenli şekilde taşıyacak araçları tespit eder. Taşınacak olan yükün m2 başına zemine uyguladığı basınç hesaplanır ve buna göre yükü en güvenli şekilde taşıyabilecek taşıtlar belirlenir.

Yarı Kamyon Yükleniyor
Delivery-service-538194.jpg

 Yol Analizi Hizmeti

Yol mühendisleri, taşınacak olan yükler için doğru güzergâhı tespit etmektedir. Yükün doğru güzergâhtan taşınabilmesi için ölçüleri ve ağırlıkları dikkate alınarak köprü ve tünel geçişleri için hesaplama yapılır ya da taşınan yük ve aracın toplam ağırlığı için köprülerin kaldırma kapasitesi hesaplanarak taşıma güzergâhı belirlenir.

bottom of page